O nás


Ing. Vladimír Malý a jeho tým podniká v oboru anténní a satelitní techniky od 1. 5. 1990. Jeho více jak 40 let praxe a zkušeností ho tak řadí mezi špičkové odborníky v této oblasti.
Dnes jsme rodinná firma zaměřená na individuální přístup k zákazníkovi jak v hledání optimálního řešení, tak v komunikaci.
 

Firma je rozdělena na tři oddělení:
  • výroba součástí pro příjem TV techniky (zesilovače, slučovače apod.). Vlastní výroba zahrnuje i zakázkovou výrobu, takže jsme schopni součástky maximálně přizpůsobit požadavků a potřebám zákazníka
  • velkoobchodní prodej anténní a satelitní techniky
  • technicko-vývojové oddělení pro řešení různorodých problémů s televizním a satelitním příjmem s následnou realizací


Naše služby

Zajišťujeme komplexní řešení příjmu televizního a satelitního signálu pro všechny typy zákazníků.

Našimi typickými zákazníky jsou majitelé rodinných domů a bytů, bytová družstva a majitelé nájemních domů, ale také majitelé a provozovatelé penzionů i velkých hotelů.

K neobvyklým realizovaným projektům patří rekonstrukce a údržba TV signálu v nemocnicích, parlamentu ČR, v objektech armády ČR, v Národním divadle v Brně a také v České národní budově v New Yorku. 

K mimořádným projektům, na kterých jsme se podíleli, patří dálkový přenos a příjem pomocí soustav antén, odladění rušivého signálu CDMA pro Telefónica O2 Czech Republic a Air Telecom (U:fon) či radarového signálu pro výrobce radaru a armádu ČR a přenos internetu prostřednictvím družice – služby Tooway, Avanti. 
Nebo např. zajištění HDTV přijmu ze satelitu pro MS v biatlonu 2013 v Nové Městě na Moravě.

Celorepublikově zajišťujeme rozvod a údržbu TV a SAT programů v prodejnách Okay elektrospotřebiče, v řetězci Kaufland a dalších. 

Dodáváme TV a satelitní techniku do samostatných objektů i do komplexů několika budov.